: Ми працюємо • Ціни, наявність та терміни доставки товару актуальні

Галогенні лампи

Галогенні лампи з усіх сучасних джерел світла мають найякіснішу і реалістичну передачу кольору. Вони також характеризуються спрямованим випромінюванням і великою яскравістю. У порівнянні зі світлодіодними лампочками вони менш ефективні, але якщо порівняти їх з лампами розжарювання, то можна з упевненістю сказати, що їх світлова віддача набагато вище, а термін експлуатації, як мінімум в 2 рази більше. Це і обумовлює таку популярність і постійно зростаючий попит на данні джерела світла.

Товарів 1-24 з 46

Популярні Дешеві Дорогі
Сторінка

Основні види галогенних ламп

Галогенні лампи сьогодні виготовляються в широкому асортименті, що дозволяє кожному вибрати оптимальний варіант. Умовно їх поділяють на два великі класи: моделі мережевої (220 В) і низької (12 В) напруги. Відрізняються ці джерела світла за призначенням, а також конструкцією.

Так, в спеціалізованих магазинах нині можна купити галогенові лампи таких видів:

  • лінійні;
  • з зовнішньої ковбою;
  • з відбивачами;
  • капсульні.

Кожен з них має свої переваги і використовується в тому чи іншому випадку. Наприклад, пальчикові (капсульні) галогенові лампи характеризуються малими розмірами. Вони можуть мати поздовжні або поперечні тіла розжарення, тому активно застосовуються в освітлювальних приладах без захисного скла. Такі галогенні лампи добре підійдуть для комплектації вбудованого в меблі світильника. Часто використовують ці джерела світла і для ефектної декоративної підсвітки, вставляють їх в підвісну або ж натяжну стелю.

Широкий вибір конструкцій, цоколів, потужностей і колірних температур цих виробів дозволяє з легкістю вибрати оптимальне рішення для того чи іншого приміщення.

Конструкція та функціонал галогенних ламп

Серцевиною конструкції галогенної лампи є тіло розжарування, що виготовляється з вольфраму і зовні дуже нагадує спіраль. Завдяки зʼєднанням галогенів формується послідовний світовий потік, а основою хімічних речовин виступають бромисті метил та метилен.

Прилад монтують за допомогою цоколя, що буває стандартного розміру (або цоколь для лампи Едісона) і з двоштирковими розʼємами , що виготовляється з відбивачем.

Основна функція передбачає створення світлового потоку, потужність якого варіюється та залежить від типу використовуваної моделі.

Випромінювання капсульних моделей знаходиться в межах від 200 до 1000 лм, в той час як лінійні та рефлекторні прилади створюють потік від 500 до 48000 лм.

Переваги використання галогенних ламп

Якщо порівнювати галогенові лампи з лампами розжарювання, то перші дозволяють значно заощадити грошові кошти, адже кількість спожитої ними електроенергії в 5 разів менше.

При цьому, випромінювання світлового потоку характеризується яскравим світлом, яке буває «теплих» і «холодних» тонів.

Порівнюючи зі звичайними лампами розгарювання, галогенні прослугують довгий експлуатаційний період, що додатково заощаджує фінанси, не обмежуючи ваші потреби.

Світло, випромінюване такими лампами, рівномірно розподіляється по всьому приміщенню, що забезпечує комфортне перебування у кімнаті та меншій втомлюваності очей.

Ще однією перевагою використання галогенних ламп є великий асортимент моделей, що відрізняються один від одного за формою і розмірами. Все це дозволяє обрати оптимальний варіант для ріного типу світильників.

Недоліки галогенних ламп

Окрім переваг використання галогенних ламп має декілька недоліків, серед яких:

не рекомендовано використовувати лампи цього типу, якщо ваша електрична мережа характеризується різкими перепадами напруги;

подібні прилади виділяють шкідливий для здоровʼя людини ультрафіолет, тому обовʼязково слід використовувати додаткові фільтри, які перешкоджають розповсюдженню шкідливих випромінювань;

до скляної поверхні вольфрамових виробів заборонено торкатися, адже лампа одразу ж перегорить.

Подібні конструкції дуже швидко та сильно нагріваються, а тому їх не рекомендується використовувати у світильниках, матеріал яких відрізняється високим рівнем плавкості (це ж стосується і використання в точкових світильниках, що монтуються на натяжну стелю).

Купити галогенні лампи

Купити якісні галогенні лампи у Львові дуже просто, завдяки широкому асортименту нашого інтернет-магазину світла.

В каталозі товарів сайту ви знайдете безліч моделей галогенних ламп, що відрізняються за зовнішнім виглядом, цоколем, потужністю та іншими технічними параметрами. Все це дозволяє швидко знайти необхідне джерело світла для придбаних світильників.

Оформити замовлення можна безпосередньо на сайті, додавши товар до кошику чи здійснивши покупку в один клік, або ж зателефонувавши менеджеру. Доставка здійснюється у максимально короткі сроки по всій території України зручним для вас способом.