Reccagni Angelo

Італійська фабрика Reccagni Angelo — це всесвітньо відомий виробник чарівних світильників у класичному стилі. Прозоре скло, кришталь, витонченість ліній і форм, романтичні підвіси — все це робить моделі даного бренду чудовими витворами мистецтва. Вони з легкістю стануть справжньою окрасою класичного інтерʼєру.

Світильники Reccagni Angelo

Найбільш популярні товари Reccagni Angelo

Хіти продажу Reccagni Angelo

Reccagni Angelo — класика, яка завжди актуальна

Компанія була створена в 1969 році міланцем Анжело Рекані. Вона відразу ж стала займатися випуском розкішних люстр в класичному дизайні. У ті часи більшість виробників захоплювалася новими віяннями моди. Вони освоювали інноваційні матеріали, форми і кольору, створюючи відбивачі світла у вигляді різних геометричних фігур. Італієць Рекані ж вирішив залишитися вірним багатовіковим традиціям Італії. Він зробив основну ставку не на пошук нових незвичних форм, а на високу якість матеріалів. Незважаючи на те, що сьогодні компанія Reccagni Angelo випускає велику кількість колекцій, у всіх люстр, настінних світильників і бра цього бренду є один стилістичний стрижень, який відрізняє їх серед інших компаній. Ще одна відмінна риса продукції цього виробника — пристрасть до металу і бронзи.

Основою дизайну кожної колекції є класика, втілена в обґрунтованості й елегантності. Високі експлуатаційні характеристики арматури і її елегантний дизайн ефектно поєднуються зі склом плафонів, які можуть мати найрізноманітніші форми, колірні рішення і текстурні виконання. Кожна модель являє собою унікальний витвір мистецтва, яке продумується до дрібниць.

Незважаючи на те, що всі колекції Рекані Анжело виконані в класичному стилі, в кожній з них простежується своя власна тема. Так, модельний ряд включає в себе найрізноманітніші типи світильників, які виготовлені в різних варіаціях. На окрему увагу заслуговують рішення для невисоких стель. Це оригінальні люстри невеликої висоти, які не дивлячись на компактні розміри, зберігають конфігурацію підвісних моделей, що вкрай рідко можна відшукати в класичних колекціях інших брендів. Таким чином, майстрам Reccagni Angelo вдалося виграшно обіграти поєднання декору і функціональності.

Купити світильники цього італійського бренду за приємною ціною можна у будь-який час. Ми пропонуємо оригінальні моделі високої якості з доставкою по Україні. В лічені хвилини можна обрати світильник до класичного інтерʼєру будь-якого розміру.