Лампи і світильники Delux (Делюкс)

Delux

Компанія Delux є одним з найбільших виробників освітлювальних пристроїв, які здатні задовольнити забаганки найвибагливіших покупців. Продукція даного бренду відноситься в основному до середнього та бюджетного цінових сегментів, а отже, є доступною для кожного. Попри це якість товарів залишається на незмінно високому рівні, відрізняється своєю компактністю, естетичністю, довговічністю та низьким споживанням електроенергії. Фірма Делюкс по праву здобула популярність та довіру своїх покупців, завдяки постійному зростанню, багаторічному досвіду, використанню лише якісних матеріалів та сучасному дизайну. Купуючи світильники Delux для дому чи офісу, ви завжди будете впевнені в їх безпеці.

Каталог товарів Delux

Історія заснування компанії Delux

Світлотехнічний китайський бренд Делюкс був заснований 1992 року та успішно розвиваєтьcя протягом наступних років. Понад двадцять років досвіду на ринку світлотехніки, і нині дана компанія займає одну з передових позицій на світовому терені.

Основними напрямами діяльності компанії є виробництво високоякісного екстер’єрного та інтер’єрного освітлення за доступними цінами. А сам асортимент Delux є надзвичайно широким та включає наступні категорії освітлювальних приладів: люстри; стельові світильники; точкові світильники; люмінесцентні світильники; світлодіодні світильники; садово-паркові освітлювачі; вуличні світильники; прожектори; гірлянди, а також джерела світла. Виробництво освітлювальної техніки в Китаї обходиться значно дешевше, але якість люстр при цьому не страждає, що і зумовлює демократичну політику формування цін на світильники.

Продукція торговельної марки Делюкс поєднує оптимальне співвідношення ціни та якості та, звичайно, сертифікована та відповідає українським ДСТУ.

Товарні групи цієї компанії весь час розвиваються, ця особливість дозволяє виводити на ринок абсолютно нові світильники, зо не мають аналогів на сучасному ринку. Вже з 2010 року в каталогах компактних люмінесцентних ламп з’явилися цікаві моделі з теплим стартом. А на всі енергоощадні прилади було збільшено гарантію до рівня 2 років.

Окрім стандартних груп товарів Delux розвиває напрям виробництва світлодіодних джерел світла. А асортимент компанії поповнився великою кількістю новинок, значна частина яких це: світлодіодні цифрові RGB стрічки; світлодіодні лампи та вуличні світильники; світильники для офісів, басейнів; консольні вуличні світильники та інші.

Хіти продажу Delux