Світильники Pikart (Пікарт)

Pikart

Pikart - це відомий український виробник, який створює справжні шедеври освітлювального мистецтва, які користуються попитом не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Головним напрямком діяльності фабрики є ливарне виробництво найрізноманітніших художніх виробів. Використання інноваційних технологій, вікових традицій і високоякісних матеріалів дозволяє отримувати оригінальні і високоміцні освітлювальні прилади, які стануть справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.

Каталог товарів Pikart

Особливості світильників Pikart

Фабрика освітлювальних приладів Pikart була створена ще у 2000 році у Львові. З невеликого підприємства, що займається виготовленням світильників під замовлення за індивідуальними проектами, компанія виросла до гідного лідера у сфері світлотехніки на українському ринку.

Останні 5 років майстри бренду Пікарт створюють люстри, бра та інші світильники за індивідуальними проектами, використовуючи матеріали, які застосовували фахівці в минулі століття. Використання міді та латуні під час виробництва дозволило відійти від яскравих фарб і передати справжню красу металу.

Фахівці Pikart втілюють в життя найсміливіші ідеї в лаконічні, оригінальні форми. Більшість моделей бренду Пікарт покриті різними типами патини, яка дозволяє створити максимально природний зістарений вигляд виробів. Такі світильники створюють дивовижне відчуття затишку і тепла в будинку.

Стильні та оригінальні освітлювальні прилади Pikart прекрасно вписуються в інтер'єри в різних стильових напрямках, що дозволяє створити неповторний дизайн. Крім готових рішень фабрика пропонує виконати світильники на замовлення, змінивши ті чи інші деталі під смак замовника. Окремий напрямок в діяльності компанії - створення декоративних лампочок. Такі джерела світла не тільки якісно освітлюють приміщення, але і створюють свій, особливий колорит. Лампочки Pikart активно використовуються навіть без освітлювальних приладів, оскільки самі по собі є дивовижними прикрасами приміщень.