Розетки і вимикачі Schneider Electric (Шнейдер Електрик)

Schneider Electric

Schneider Electric (Шнайдер Електрик) — французька компанія, лідер в галузі управління електроенергією. Вона надає комплексні рішення в області автоматизації, енергоефективності в енергетиці, промисловості, цивільному і житловому будівництві, технологічній інфраструктурі, а також в побудові мереж і оснащенні центрів обробки даних.

Компанія Шнайдер розпочала свою історію в 1836 році і майже 150 років була підприємством переважно машинобудівного і металургійного профілю. У 1980-х роках Шнейдер Електрик перейшла до стратегії агресивного поглинання компаній з різних галузей електротехнічного ринку і таким чином стала одним зі світових лідерів в електротехнічної сфері.

Каталог товарів Schneider Electric

Каталог товарів Шнайдер Електрик

Розетки і вимикачі Schneider Electric Asfora

Це найбільш популярна в Україні серія розеток і вимикачів Шнайдер Електрик. Виробляється на фабриці Schneider Electric в Туреччині, завдяки чому має дуже привабливу ціну для покупки в Україні. Шість кольорів рамок і лицьових панелей, необхідний набір найбільш затребуваних механізмів, якісний пластик, що не вицвітає з часом — все це стало запорукою швидкого зльоту популярності серії Асфора.

Розетки і вимикачі Schneider Electric Unica New

Schneider Electric Unica New — найвідоміша серія електрофурнітури. Вироби з серії Уніка Нью відмінно гармонують з інтер'єром приміщень і надають їм вишуканість.

Розетки і вимикачі Schneider Electric Sedna

Schneider Electric Sedna — пристрої, що надають користувачеві нові можливості, які допомагають спростити повсякденне життя і забезпечити високий рівень комфорту. Розетки, вимикачі і перемикачі з серії Седна роблять процес установки електрофурнітури неймовірно зручним, безпечним і надійним.

Основний асортимент каталогу Schneider Electric в Україні — це серії розеток, вимикачів та інших електроустановочних виробів. Серед них Asfora (Асфора), Sedna (Седна), Unica (Уніка), Unica New (Уніка Нью, Нова Уніка), Cedar Plus.

Також варто відзначити серії фабрики Merten (Мертен). Ця фабрика відносно недавно увійшла до складу групи Шнайдер Електрик і зараз випускає свою продукцію під брендом Schneider Electric. До складу Merten входять такі серії: Merten D-Life (Мертен Д-Лайф), Merten System M, Merten Antique / Artec, Merten Aquadesign. А механізми Merten можна порівняти з творами мистецтва. З 1906 року Мертен займається виробництвом електроустановочних виробів, і за цей час компанія стала одним з лідерів, які задають напрям розвитку галузі в цілому.

Найбільш поширеними товарами Schneider Electric в Україні є серії розеток і вимикачів, а також пристрої для електрифікації будинку — автоматичні вимикачі (автомати), УЗО (вимикачі диференціального струму), диференціальні автомати, установчі та розподільні коробки, розподільні щити, автомобільні зарядні станції.

У нашому інтернет-магазині можна купити всю електрику для будинку Schneider Electric. У нас є безкоштовна доставка по Києву і Україні, завдяки чому отримати товар буде дуже просто і швидко.

Основна продукція

Побутові споживачі знають Шнайдер Електрик завдяки общирной лінійці електроустановочних виробів, які представлені у всіх цінових сегментах і відповідають найбільш вимогливому смаку.

Завдяки рішенням Schneider Electric електроенергія стає:

  • безпечною;
  • надійною;
  • ефективною;
  • продуктивною.

Електромонтажне обладнання Шнайдер Електрик

  • Автоматичні вимикачі Schneider Electric — розроблені для захисту електроприладів від теплових перевантажень ліній і коротких замикань.
  • Вимикачі диференціального струму, УЗО Schneider Electric — захищають від надструмів; при непрямому контакті з доступними струмопровідними частинами; від пожежі; від короткого замикання і перевантаження.
  • Диференціальні автомати Schneider Electric — поєднують в собі функції автоматичного вимикача і захисні властивості УЗО.
  • Розподільні щити — це ввідні пристрої силового типу, які призначені для розподілу електроенергії в приміщенні або будівлі. Іноді його називають розподільний пункт, що також вказує на роботу даного пристрою.
Хіти продажу Schneider Electric