Світильники Kanlux (Канлюкс)

Kanlux

Компанія Kanlux - це відома польська фабрика світла. Продукція бренду - це сукупність прекрасного дизайну, відмінної якості і приємної ціни.В асортименті бренду можна знайти моделі для різних інтерʼєрів та екстерʼєрів, тому обрати потрібну модель нескладно.

Каталог товарів Kanlux

Історія Kanlux

Всього за 24 роки невелике сімейне підприємство збільшилося до рангу міжнародного виробника. Саме тому на сьогоднішній день компанія пропонує асортимент, що складається з більш ніж 1500 позицій найрізноманітніших освітлювальних приладів. У каталогах Kanlux можна знайти і купити все що завгодно: світильники зовнішнього застосування, технічні характеристики яких дозволяють моделям безперебійно працювати під відкритим небом, освітлювальні прилади для інтер'єрів (акуратні споти, шикарні бра, ефектні люстри, цікаві рішення настільних ламп і ін.)

Крім того, дизайнери подбали про бажання покупців підкреслити неповторність своїх інтер'єрів - картини, декоративні елементи і дзеркала. Тому на нашому сайті можна купити різноманітні підсвітки бренду Канлюкс, які не просто зроблять яскравий світловий акцент на предмет, але і самі по собі стануть витонченим доповненням інтер'єру.

Виробництво Kanlux

Переглядаючи каталоги, можна помітити, що вся продукція бренду виконана в цікавому, оригінальному і сучасному стилі. Дизайнери працюють не покладаючи рук заради того, щоб кожен міг знайти відповідний світильник для власного будинку. Фахівці постійно досліджують ринок і створюють моделі, які найбільш чітко відображають тенденції та віяння моди в світі освітлювальних приладів.

Але є річ, яку не можна побачити на зображенні - відмінна якість світильників. У компанії «Канлюкс» цінують традиції виробництва, перевірені століттями, а також ретельно стежать за якістю продукції. Крім того, фахівці використовують новаторські технології, не забуваючи про легкість у використанні і функціональность. Будь-які новинки, що вводяться в виробництво, піддаються серйозним випробуванням в тестових лабораторіях фабрики, яка оснащена за останнім словом техніки.

Завдяки постійній сумлінній роботі над дизайном і якістю світильників, слава про бренд пішла далеко за межі рідної Польщі. Тому тепер світильники Kanlux можна зустріти в Словаччині, Угорщині, Росії, Україні, Німеччині, Болгарії, Чехії, де активно функціонують представництва компанії.

Хіти продажу Kanlux