Лампи і світильники Feron (Ферон)

Feron

Бренд Feron заснований в 1998 році. З 1999 року світильники і лампи Feron продаються на ринках деяких європейських країн. З 2004 року Ферон почав продаватися і в Україні. З тих пір світильники і лампи Ферон стали одними з найбільш продаваних в Україні серед брендів освітлення і електрики для дому.

Feron є одним з основних постачальників світлотехнічної продукції на ринку України. Світильники і лампи Ферон можна купити як в Києві, так і в будь-якому іншому місті України, незалежно від кількості населення в ньому.

Сьогодні в каталозі Feron представлено понад 40 категорій і більше тисячі найменування товарів. Асортимент Ферон на європейських ринках представлений 4000 найменувань. Основну частину каталогу Ферон складають світильники для будинку, світлодіодні лампи, світлодіодні стрічки, електрика для дому та святкове освітлення.

Серед асортименту Ферон можна знайти вуличні ліхтарі, садово-паркові світильники, ландшафтні та грунтові світильники, прожектори, трекові системи, світлодіодні лампи, LED-стрічки, електротехнічні вироби для дому.

Каталог товарів Feron

Виробництво світильників і ламп Feron

Світильники Feron виробляються на високотехнологічних заводах в Китаї, з максимальною автоматизацією виробничих процесів і контролем якості на кожному етапі. Каталог світлодіодних ламп Ферон регулярно оновлюється. Таким чином кожна лампочка Feron втілює в собі новітні рішення в області світлодіодних технологій.

Завдяки постійному слідуванню тенденціям ринку світлотехніки, вивченню його можливостей і трендів, продуманому формуванню асортименту, регулярним поставкам із заводів-виробників і справедливій цінової політиці Ферон зарекомендував себе як надійний постачальник і партнер для клієнта будь-якого масштабу — як для власника квартири, так і для великої будівельної компанії.

Крім виробничих завдань, Feron приділяє велику увагу мінімізації вартості кінцевої продукції за рахунок використання сучасних логістичних рішень. Крім того, розробляючи упаковку для продукції, Ферон вибирає максимально компактний і універсальний дизайн і сучасні матеріали, зберігаючи високу якість, приділяючи найбільшу увагу комфорту кінцевого користувача.

Все це дозволяє нам зробити світильники Feron доступними для споживача і забезпечити їх довгу і якісну роботу.

Хіти продажу Feron