Світильники і люстри Eglo (Егло)

Eglo

Eglo — це відома австрійська компанія, яка спеціалізується на виробництві різноманітних світильників та джерел світла. Лише найякісніші матеріали, інноваційне обладнання та декілька етапів контролю якості дозволяють спеціалістам бренду створювати надзвичайні моделі, які відрізняються не лише чарівним зовнішнім виглядом, а й максимальною функціональністю та довговічністю.

Каталог товарів Eglo

Історія Eglo

З самого початку свого існування компанія вирішила встановити максимально високі стандарти якості для своєї продукції. Щорічно майстри бренду удосконалюються технологіб створення світильників. Компанія має власну лабораторіє якості, у стінах якої не лише ретельно перевіряються цілі партії світильників, а й регулярно відбуваються різні експерименти, повʼязані з пошуком нових матеріалів та форм для створення цікавих та надійних світильників.

У команді Егло є багато талановитих дизайнерів, які постійно працюють над створенням нових колекцій. Крім того, бренд регулярно співпрацює з відомими світовими дизайнерами і створює ексклюзивні серії світильників, які задають тренду у світі освітлювальної техніки.

Дизайнери створюють моделі для різних типів приміщень — починаючи від домашніх інтерʼєрів і закінчуючи спеціалізованими варіантами для торгівельних комплексів, спорзалів та різних закладів.

Вуличні моделі Eglo — це поєднання вишуканного дизайну, надійності та функціональності. Компанія пропонує цілц колекціі, які включають бра, настінні світильники, грунтові та паркові освітлювальни прилади. Особливої уваги заслуговують декоративні світильники Eglo, які працюють на сонячних батареях. Оригінальний зовнішній вигляд, екологічність та максимальна економія електроенергії — ось головні переваги таких світильників. Вони стануть чудовим доповненням будь-якого екстерʼєру та джерелом додаткового освітлення.

Величезний асортимент для найпримхливіших покупців

Компанія не слідкує за модою, а сама створює нові тенденції. Щорічно на підприємствах Eglo створюються декілька серій світильників. Серед широкго асортименту можна знайти варіанти, які чудово доповнять класичний інтерʼєр чи найсучасніший дизайн.

Оригінальні та довговічні світильники Eglo стануть найкращим вибором для організації освітлення та декорування інтерʼєрів та екстерʼєрів. Купити їх за найкращими цінами можна у нашому інтернет-магазині.

Хіти продажу Eglo