Світильники Ideal Lux (Ідеал Люкс)

Ideal Lux

Ideal Lux — відома фабрика світла з Італії, продукція якої користується величезним попитом у всьому світі. За 30 років сумлінної роботи бренд встиг завоювати чудову репутацію, адже пропонує лише високоякісні, надійні світильники. Асортимент бренду включає як моделі для домашнього використання, так і професійні освітлювальні прилади. Якісні і надзвичайно ефектні — вони стануть окрасою будь-якого дизайну.

Каталог товарів Ideal Lux

Особливості світильників Ideal Lux

Завдяки використанню найновіших технолій та високоякісних матеріалів продукція торгівельної марки Ideal Lux характеризується функціональністю, надійністю та довговічністю. Високу якість світильників Ideal Lux підтверджує сертифікат CSQ-IQNET, який затверджує відповідність кожного виробу стандарту EN ISO 9001-2000.

З кожним роком обладнання та підхід до технологічного процесу виготовлення світильників Ideal Lux вдосконалюється. Асортимент продукці бренду нараховує безліч моделей, виконаних у різних стильових рішеннях. Величезний досвід у створенні світлотехніки, технічні нововведення, оптимізована організаційна структура виробничго процесу дозволяють компанії створювати світильники, які займають лідируючі позиціїї на світовому ринку освітлювальної техніки.

Оскільки інтерʼєр повинен будити виконаним у єдиному стилі задля ствоерння гармонічної атмосфери, компанія пропонує серіїї світильників, які створенні у одному дизайні. Люстри, бра, торшери з однієї колекції чудово доповнюють інтерʼєр. За допомогою додаткових джерел світла можна акцентувати ту чи іншу декоративну річ.

Світильники Ideal Lux поєднують інноваційні технології та сміливі дизайнерські ідеї. В останніх каталогах бренду можна знайти найрізноматніші вироби. Особливим попитом користуються настільні лампи у вигляді сфери, виконані з білосніжного матового скла, футуристичні люстри, доповнені цікавими декоративними елементами, оригінальні бра та торшери з текстильними абажурами. Останні чудово доповнять класичний інтерʼєр і дозволять організувати необхідний рівень освітлення.

Окрім світильників бренд виробляє високоякісні світлодіодні та галогенні джерела світла. Вони відрізняються не лише високою ефективністю, а й оригінальним дизайном, тому широко використовуються у декоративних цілях.

Італійські світильники Ideal Lux створюють правильну атмосферу

Італія є досить багатоликим державою і несе в собі довгу історію. Минулі століття залишили свій відбиток і спадщинe майбутнім поколінням як в культурному плані, так і в духовному. Італійські шедеври буквально полонять красою і розкішшю. Якщо ви хочете щоб ця дивовижна країна показала вам всю свою різноманітність просто впустіть її в будинок, застосувавши яскраві елементи італійського стилю.

Італійські торшери Ideal Lux

Італійські традиції, за якими древні ремісники створювали неповторні твори мистецтва, існують донині, тому і в наші дні світильники з Італії, як і раніше, вважаються одними з кращих серед освітлювальних приладів.

Ексклюзивний дизайн, якість виконання і чудовий зовнішній вигляд, роблять італійські торшери предметом поза модою і поза часом. Завдяки елегантності, вишуканості форм і різноманітному кольору, торшери Італія органічно доповнюють інтер'єр, підкреслюють стиль і задають тон всьому приміщенню.

В наші дні італійські виробники виготовляють торшери італія в широкому технічному і стильовому діапазоні, майстерно поєднуючи вікові традиції з сучасними технологіями обробки матеріалів.

Для виготовлення торшерів італійські майстри використовують самі довговічні і оригінальні матеріали: унікальне муранське скло, золото, бронзу та інші цінні метали, кристали Сваровскі, богемське скло, рисовий папір, дерево, кришталь, текстиль, лозу, пластмасу та ін. Серед італійських торшерів можна зустріти навіть такі моделі, для виготовлення яких був використаний натуральне хутро.

Вишукані торшери з Італії підходять до більшості інтер'єрів, оскільки імениті італійські фабрики випускають торшери самих незвичайних форм і кольорів, починаючи від романтичних світильників, прикрашених сяючим кришталем, і закінчуючи урбаністичними моделями, ідеально вписуються в ультрасучасні інтер'єрні стилі.

Торшери з Італії - це дорогий, але досить затребуваний товар. Їх високу вартість можна пояснити тим, що кожен торшер італія, як правило, створюється вручну з дорогих натуральних матеріалів. Саме тому, італійські світильники є ексклюзивним і одиничним товаром.

Також італійські виробники освітлювальних приладів випускають витончені світильники для вуличного освітлення, помпезні люстри для віталень і залів, романтичні бра для спалень і прихожих, а також масу різних за стилем і оформлення підлогового і настільного світильників.

Настінні світильники з Італії: види і функціональні особливості

Світильники настінні Італія можуть володіти різною яскравістю світла, мати різну збірку (з вимикачем або без, з датчиком руху і на пульті), а також з різних матеріалів (метал, пластик, скло або тканина). Всі ці параметри впливають на стиль світильників, який, в свою чергу, залежить від форми, кольору і декоративних елементів приладу.

Настінні світильники з Італії привносять в інтер'єр приміщень витонченість і елегантність, доповнюючи стиль будинку і створюючи в ньому необхідну атмосферу. Використовувати італійські настінні світильники можна в різних приміщеннях. Вони будуть гармонійно виглядати і в приватних будинках, і в офісних приміщеннях. Завдяки унікальному і неповторному декору, настінні італійські світильники Ideal Lux можуть бути строгими і діловими, або бути домашніми і теплими, створюють домашній затишок.

Конструкція настінних світильників з Італії, як правило, дуже проста. Однак, незважаючи на цей факт, багато видів освітлювальних приладів викликають щире захоплення, оскільки їх можна по праву назвати творами мистецтва.

У великих приміщеннях світильники Ideal Lux будуть відмінним доповненням до основного висвітлення. Якщо ж використовувати освітлення тільки настінних світильників, то атмосфера в кімнаті буде комфортною та романтичною, що підходить для відпочинку і релаксу. У невеликих кімнатах настінні світильники часто використовують в якості основного освітлення або як оригінальний елемент декору приміщення.

Хіти продажу Ideal Lux