Світильники Laguna Lighting (Лагуна Лайтінг)

Laguna Lighting

Laguna Lighting - фабрика по виробництву світильників з Китаю. Продукція бренду відрізняється високою заводською якістю і доступною ціновою політикою. Асортимент освітлювальних приладів настільки широкий, що ви без зусиль зможете знайти відповідний по дизайну, кольоровій гамі, стилю і технічними характеристиками світильник.

Лагуна Лайтін є одним з найпопулярніших китайський брендів, представлених на європейському ринку світлотехніки. Це пояснюється високою якістю продукції, що виробляється, яка повністю відповідає європейським нормам і стандартам.

Каталог товарів Laguna Lighting

Асортимент світильників Laguna Lighting

Компанія Laguna Lighting пропонує споживачам широкий асортимент світлотехніки, серед якого:

  • люстри;
  • бра;
  • настільні лампи;
  • торшери;
  • точкові світильники.

Світильники представлені в найпопулярніших стилістичних напрямках: від класики до сучасного мінімалізму, що дозволяє вибрати варіант в залежності від інтер'єру приміщення.

Стельові світильники Лагуна Лайтін представлені: підвісами, люстрами-свічками, пристельовими та іншими моделями. окремої уваги заслуговують світильники в стилі лофт з мінімальною кількістю декору.

Настінні світильники Laguna Lighting представлені різновидами бра, серед яких моделі з спрямованим і розсіяним світловим потоком. Деякі бра можуть бути оснащені USB.

Серед настільних ламп бренду, знайдуться варіанти зі стійкою підставкою і можливістю регулювання напрямку світлового потоку, а також зручні моделі на прищіпці, які з легкістю кріпляться до будь-якої поверхні (в тому числі і вертикальної).

Точкові світильники оснащені поворотним механізмом, що дозволяє швидко змінити напрямок світлового потоку в потрібну сторону, а сучасний лаконічний дизайн стане стильним доповненням інтер'єру.

Де купити світильники Laguna Lighting?

Великий вибір освітлювальних приладів бренду Лагуна Лайтін представлений на сторінках інтернет-магазину e27.ua. Тут ви можете підібрати модель за типом світильника, технічним характеристикам, в залежності від потреби в освітленні і стилістичного дизайну.

Ми пропонуємо найпопулярніші моделі китайської фабрики Laguna Lighting, які відрізняються високою якістю і доступною ціновою політикою.

Хіти продажу Laguna Lighting