Світильники Norlys (Норліс)

Norlys

Скандинавська компанія Norlys стала відомою у світі як виробник оригінальних освітлювальних систем для зовнішнього й ландшафтного освітлення високої якості.. Продукція компанії розрахована на жорсткі кліматичні умови, подібні до таких, в яких власне і розташоване виробництво. Саме тому якості продукції приділяється особлива увага. Світлова техніка Норліс не тільки добре переносить різкі перепади температур і солоний клімат, але і стійка до таких жорстких факторів як сильний вітер, дощ і сніг. Для виготовлення та оздоблення своїх виробів фахівці підприємства обирають матеріали, що мають високу антикорозійну стійкість, тому світильники Norlys ідеально підходять для зовнішнього освітлення прибудинкової території або ж професійного освітлення промислових приміщень.

Каталог товарів Norlys

Історія Norlys

Норвезька компанія Norlys випускає високоякісні зовнішні світильники вже понад півстоліття. При виготовленні своєї продукції вона проявляє типові для північних країн особливості:

  • приділяє велике значення деталям і якості,
  • розробляє унікальні дизайни
  • особливу увагу приділяє функціональності.

Всі товари цього виробника повністю відповідають ISO 9001 та їх можна придбати в 20 країнах світу. Асортимент торгової марки Норліс надзвичайно широкий. В першу чергу, це моделі для зовнішнього освітлення. Крім того, компанія займається випуском світлових приладів для професійного освітлення та елегантних моделей для будинку.

Головні потужності підприємства розташовані в Європі. Нині заводи з виробництва світильників Norlys займають близько 7500 квадратних метрів. Це дозволяє уважно контролювати весь процес виготовлення товарів, починаючи від детальної розробки основної концепції та закінчуючи випуском готового виробу.

Фахівці Norlys виготовляють люстри й світильники на сучасному обладнанні, із застосуванням передових технологій. Як матеріал вони обирають оцинковану сталь, мідь, нержавіючу сталь та інші міцні, стійкі до корозії метали. Часто дизайнери ефективно поєднують кілька матеріалів, тому в результаті отримують стильні та якісні моделі.

Всі вироби Норліс проходять багатоступеневу обробку і покриваються тонким шаром порошку. Така технологія дозволяє забезпечувати максимальну стійкість до корозії.

Основні переваги світильників Norlys:

  • багатий вибір. Торгова марка пропонує величезний асортимент товарів, які неодмінно задовольнять найвибагливіших клієнтів: настінні бра, оригінальні ліхтарі для саду, невеликі стовпчики для освітлення паркових доріжок, чудові світильники для підсвічування будівель або пірсів, шикарне підсвічування дерев;
  • застосування передових енергоощадних технологій;
  • стильний і неповторний дизайн;
  • найвища якість за доступною ціною;
  • простий монтаж і відмінна комплектація продукції.