Світильники Trio (Тріо)

Trio

Німецька фабрика світильників Trio — це відомий виробник дивовижних декоративних освітлювальних приладів, які користуються чималим попитом у всьому світі. Широкий модельний ряд представлений різноманітними світильниками, починаючи від компактних потолочних моделей і закінчуючи оригінальними підвісами та люстрами.

Каталог товарів Trio

Історія Trio

Компанія Trio була заснована в 1991 році Берндом Мюллером і ще двома акціонерами в німецькому містечку Дюссельдорф-Хьюстен. За довгі роки плідної роботи фабрика збільшила свій штат з 10 співробітників до 170. Нині над створенням і виготовленням дивовижних освітлювальних приладів під брендом Trio Leuchten трудяться відомі дизайнери зі всього світу.

Компанія орієнтується на передові технології і слідкує за останнім тенденціям в світі освітлювальної техніки. Почуття стилю, орієнтація на модні тренди, а також постійний зворотний зв'язок з клієнтами дозволяють фахівцям бренду випускати дивовижні світильники, як в класичному, так і в сучасному стилі.

Асортимент Trio складається не тільки з інтер'єрних моделей. Компанія пропонує великий вибір цікавих і якісних освітлювальних приладів для вуличного використання. Високоякісні матеріали та використання сучасного обладнання дозволяють створювати дивовижні моделі, які користуються великим попитом у всьому світі.

Фабрика пропонує не тільки світильники, але і якісні енергозберігаючі лампи, а також світлодіодні фари. Вся продукція виготовляється з екологічно чистих матеріалів і абсолютно безпечна як для навколишнього середовища, так і для здоров'я людини.

Світильники Trio випускаються цілими колекціями - в єдиному стилі. Це дозволяє сформувати єдину композиційну картину. В якості основних матеріалів, що використовуються для виробництва світлотехніки застосовуються скло, кольорові метали і кришталь.

Відмінна особливість цієї фабрики — неухильне і постійне прагнення бути законодавцями модних тенденції в світі світлотехніки. Це виражається в дивовижних дизайнах і незвичайних поєднаннях різних елементів. Світильники Trio Leuchten стануть родзинкою будь-якого приміщення, а екстер'єрні моделі забезпечать необхідний рівень освітлення і доповнять будь-який ландшафтний дизайн.