Світильники Viokef (Віокеф)

Viokef

Грецька фабрика світла Viokef є одним з найвідоміших виробників світильників не тільки на батьківщині, а й далеко за її межами. Особливою родзинкою бренду є широкий асортимент товарів для якісного освітлення різних екстер'єрів і інтер'єрів готелів, готельних комплексів та інших комерційних і приватних об'єктів.

Каталог товарів Viokef

Історія Viokef

Цей всесвітньо відомий бренд було створено в 1954 році в Греції. За багато років сумлінної праці фабрика роботи стала кращим виробником освітлювального обладнання, виготовленого з використанням унікального декоративного скла. Спеціалісти компанії вдало поєднують багаторічний досвід створення світильників та сучасні технології, завдяки чому вдається створити багатий асортимент якісних світильників, які повністю відповідають суворим вимогам клієнтів.

Імениті дизайнери Віокеф створюють функціональні і естетичні проекти, повністю враховуючи всі потреби замовників. Багато моделей даного виробника створено спеціально для освітлення готельних комплексів, ресторанів та інших закладів.

Чим так приваблюють світильники Viokef? Своїм чудовим склом! Красиве, високоміцне скло присутнє в дизайні кожного виробу. Різноманітність кольорів і дизайнерських рішень просто вражає! Ще однією важливою відмінністю продукції даної торгової марки є унікальний дизайн. Над розробкою люстр Віокеф працюють знамениті грецькі і зарубіжні дизайнери.

Варто відзначити, що особливу увагу фабрика приділяє захисту навколишнього середовища. У виробництві світильників фахівці використовують тільки високоякісні, екологічно чисті матеріали, які не шкодять ані довкіллю, ані людині.

Особлива родзинка бренду — моделі з гіпсу, а також чудові люстри і бра з художнього скла ручної роботи. Всі моделі Viokef- це разюча майстерність талановитих склярів, висока якість скла, витончений дизайн. Їх полюбляють і цінують творчі натури, що створюють у себе вдома оригінальні інтер'єри, вражаючі своєю величчю.

Ретельний контроль за кожною операцією дозволяє гарантувати відмінну якість кожного освітлювального приладу. Всі вироби цього бренду міцні і довговічні, тому стануть кращим рішенням для організації внутрішнього освітлення.

Зручні і прості покупки в будь-який час доби

В Україні купити стильні та практичні світильники Viokef за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині світла. Ми пропонуємо великий асортимент цікавих і довговічних рішень відомого бренду. До кожного товару надаються якісні фотографії і докладні описи. Це істотно спрощує процедуру вибору. Якщо у вас виникли будь-які питання, ми з задоволенням відповімо на них допоможемо вибрати найбільш оптимальні варіанти для того чи іншого випадку. Додайте родзинку в свій інтер'єр, зробіть життя більш яскравим і ефектним!