Розетка 220В Schneider Electric EPH2920221 Asfora набір з 5 шт. Schneider Electric EPH2920221 Asfora набір з 5 шт., білий, пластик, із заземленням, Schuko, без захисної кришки, зі шторками, для врізного монтажу
Відео
Характеристики
Розетка 220В Schneider Electric EPH2920221 Asfora набір з 5 шт., білий, пластик, із заземленням, Schuko, без захисної кришки, зі шторками, для врізного монтажу
Код товару: 10223470
відгуків: 0 Додайте свій відгук
В наявності
26 шт. - відправимо завтра
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Знижка в кошику (залежить від суми замовлення):
  • Розетка 220В
  • Виробник: Schneider Electric
  • Серія: Asfora
  • Колір: Білий
  • Матеріал: Пластик
  • Спосіб кріплення / установки: для врізного монтажу
  • Захисна кришка: Без захисної кришки
  • Шторки: Зі шторками
  • Тип роз'єму: із заземленням, Schuko
SKU: schneider-electric-eph2920221
Інформація про товар
Додаткова інформація Schneider Electric EPH2920221 Asfora набір з 5 шт.
Особливості: Серія: Asfora
Тип продукту або компонента: розетка
Опис стандарту розетки: з заземленням
Орієнтація вихідного полюса: 2P + PE зі шторками
Тип пристрою: Готовий продукт
Колір білий
Збірка пристрою: Утоплена
Потужність: 3680 Вт
Номінальний струм: 16 А при 250 В змінного струму
Вид клем: Підйомні клеми
Кількість кабелів: 2 кабелю 2,5 мм 2
Тип кабелю: гнучкий, жорсткий, твердий плетений
Довжина зачистки дроти: 13,0 мм
Матеріал: АБС (акрилонітрил бутадієн-стирол):
Матеріал рамки і кришки: АБС + глянсовий пластик
Обробка поверхні: глянцева
Проводить матеріал: мідь
Спосіб кріплення: гвинти або затискачі 51 ... 69 мм
Висота: 83 мм
Ширина: 83 мм
Глибина: 42 мм
Глибина: 10 мм