Відео
Код товару: 10315961
відгуків: 0 Додайте свій відгук
В наявності
1 шт. - відправимо завтра
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Знижка в кошику (залежить від суми замовлення):
  • Димер для світлодіодних ламп
  • Виробник: Schneider Electric
  • Серія: Sedna Elements
  • Колір: Венге
  • Матеріал: Пластик
  • Спосіб кріплення / установки: для врізного монтажу
  • Ступінь захисту: IP20
  • Країна виготовлення: Латвия
SKU: schneider-electric-sdd181502
Інформація про товар
Додаткова інформація Schneider Electric SDD181502 Sedna Elements
Особливості: Оптимальний розмір механізму
Завдяки компактній конструкції механізму і його невеликій глибині (24 мм) перемикачі і кнопки Sedna Design&Elements легко монтуються в монтажні коробки.
Затискачі в одну лінію
Контактний доступ - Швидко та безпечно
Безгвинтові клеми
"Тип навантаження:
Галогенна лампа: 14 ... 150 Вт
Галогенна лампа: 5 ... 150 Вт
Лампа розжарювання: 14 ... 200 Вт
Лампа розжарювання: 5 ... 200 Вт