Відео
Код товару: 10208585
відгуків: 0 Додайте свій відгук
В наявності
на замовлення відправимо протягом 30 днів
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Знижка в кошику (залежить від суми замовлення):
  • Вимикач 1-клавішний
  • Виробник: Schneider Electric
  • Серія: Asfora
  • Колір: Білий
  • Матеріал: Пластик
  • Спосіб кріплення / установки: для врізного монтажу
  • Підсвітка: без підсвітки та індикації
SKU: schneider-electric-eph0100121
Інформація про товар
Одноклавішний вимикач Schneider Electric EPH0100121 серії Asfora поєднує надійну роботу і стриманий дизайн: глянцевий білий корпус з ABS-пластику гармонійно вписується в будь-який сучасний інтер'єр і не втрачає кольору з часом. Виріб розрахований на номінальний струм 10 AX при напрузі 250 В і максимальне навантаження 2300 Вт, тому однаково добре керує як звичайним освітленням, так і енергозберігаючими лампами з баластом потужністю до 100 Вт. Безгвинтові затискачі для кабелів перерізом до 2,5 мм² дозволяють виконати підключення без викрутки за лічені секунди. Кріплення здійснюється гвинтами або монтажними лапками, що підходить для підрозетникових коробок глибиною 51...70 мм. Компактні розміри 83x83x43 мм і мінімальна глибина проекції 15 мм гарантують акуратний вигляд після встановлення. Виріб відповідає стандарту IEC 60669-1, сертифікований TSE, VDE, NF, має маркування CE та UKR, ступінь захисту IP20 і ударостійкість IK02. Гарантія виробника становить 18 місяців.
Schneider Electric EPH0100121
Головне
  • Серія: Asfora
  • Тип виробу або компонента: Вимикач
  • Опис виробу: Повний комплект
  • Кількість клавіш: 1
  • Функція перемикання: Одноклавішний вимикач
  • Тип електричного навантаження: Навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт
  • Відтінок кольору: Білий
  • Тип пакування: Флоу-пак
Додатково
  • Монтаж пристрою: Вбудований
  • Актуатор: Куліса
  • Діапазон потужності: 2300 Вт
  • Номінальний струм: 10 AX на 250 В змінного струму
  • [Ue] Номінальна робоча напруга: 250 В
  • Кількість кабелів: 2 кабель(лі) 2,5 мм²
  • Гнучкість кабелю: Гнучкий, Жорсткий, Твердий багатожильний
  • Довжина зачистки проводів: 13,0 мм
  • Матеріал: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол)
  • Покриття поверхні: Глянцевий
  • Матеріал провідника: Мідь
  • Обробка поверхні: Необроблена
  • Клеми підключення: Безгвинтові затискачі
  • Спосіб кріплення клем: Гвинти
  • Ширина: 83 мм
  • Висота: 83 мм
  • Глибина: 43 мм
  • Глибина проекції: 15 мм
Навколишнє середовище
  • Сертифікація виробу: TSE, VDE, NF
  • Знак якості: CE, UKR
  • Ступінь захисту IP: IP20
  • Ступінь ударозахисту: IK02
  • Температура навколишнього повітря для зберігання: -5...40 °C