Розетка 220В Schneider Electric EPH2900221 Asfora Schneider Electric EPH2900221 Asfora, білий, пластик, із заземленням, Schuko, без захисної кришки, зі шторками, для врізного монтажу
Відео
Розетка 220В Schneider Electric EPH2900221 Asfora, білий, пластик, із заземленням, Schuko, без захисної кришки, зі шторками, для врізного монтажу
Код товару: 10208712
відгуків: 0 Додайте свій відгук
В наявності
на замовлення відправимо протягом 30 днів
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Знижка в кошику (залежить від суми замовлення):
  • Розетка 220В
  • Виробник: Schneider Electric
  • Серія: Asfora
  • Колір: Білий
  • Матеріал: Пластик
  • Спосіб кріплення / установки: для врізного монтажу
  • Захисна кришка: Без захисної кришки
  • Шторки: Зі шторками
  • Тип роз'єму: із заземленням, Schuko
SKU: schneider-electric-eph2900221
Інформація про товар
Додаткова інформація Schneider Electric EPH2900221 Asfora
тип виробу або тип компоненту: Socket-outlet
опис стандарту розетки: Заземлення
конфігурація вихода полюса: 2P + E з жалюзі
опис виробу: Готовий продукт
додаткова інформація: Захисні шторки
відтінок кольору: Білий
кількість розеток: 1
монтаж виробу: Прихований монтаж
діапазон потужності: 3680 W
номінальний струм: 16 A на 250 V AC
підключення: Самозажимні контакти
кількість проводів: 2 кабелі 2,5 мм²
гнучкість кабеля: Гнучкий/Жорсткий/Жорсткий багатожильний
довжина зачистки проводів: 13,0 мм
матеріал: рамка кришки (ABS), центральна плата (ABS + PC)
обробка поверхні: Глянцева
матеріал провідника: Мідь
спосіб монтажу: Гвинти або монтажні лапки 51…69 мм
висота: 83 мм
ширина: 83 мм
глибина: 42 мм
глибина занурення: 10 мм