Відео
Вимикач для жалюзі Schneider Electric EPH1300171 Asfora, антрацит, пластик, для врізного монтажу
Код товару: 10208658
відгуків: 0 Додайте свій відгук
В наявності
37 шт. - відправимо завтра
14 шт. - відправимо протягом 7 днів
на замовлення відправимо протягом 30 днів
Помилка в номері телефону
Це обов'язкове поле
Виникла проблема. Оновіть сторінку і спробуйте ще раз.
Дякуємо за замовлення. Найближчим часом ми зателефонуємо вам на номер
Знижка в кошику (залежить від суми замовлення):
  • Вимикач для жалюзі
  • Виробник: Schneider Electric
  • Серія: Asfora
  • Колір: Антрацит
  • Матеріал: Пластик
  • Спосіб кріплення / установки: для врізного монтажу
SKU: schneider-electric-eph1300171
Інформація про товар
тип виробу або тип компоненту: Push-button
опис виробу: Без рамки
відтінок кольору: Антрацит
тип вимикача: Жалюзі
кількість заглушок: 2
монтаж виробу: Прихований монтаж
діапазон потужності: 2300 W
номінальний струм: 10 A на 250 V AC
маркування: ВГОРУ-ВНИЗ
підключення: Самозажимні контакти
кількість проводів: 2 кабелі 2,5 мм²
гнучкість кабеля: Гнучкий/Жорсткий/Жорсткий багатожильний
довжина зачистки проводів: 13,0 мм
матеріал: ABS
обробка поверхні: Фарбований
матеріал провідника: Мідь
спосіб монтажу: Гвинти або монтажні лапки 51…70 мм
висота: 71 мм
ширина: 71 мм
глибина: 43,0 мм
глибина занурення: 15 мм